Czym sie zajmujemy ?

Podstawową działalnością P.U.H. Sezam jest udzielanie natychmiastowych pożyczek pod zastaw rzeczowy (lombard). Działając na rynku już ponad 20 lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam obsłużyć naszych klientów w sposób profesjonalny. Jesteśmy uczciwi i rzetelni, cieszymy się zaufaniem wielu osób, które skorzystały z naszych usług. Od 1993 roku nasza firma jest w pełni skomputeryzowana co usprawnia i znacznie przyspiesza obsługę klientów.

 

Dzięki wypracowanemu przez ponad 20 lat doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę w zakresie skupu złota i srebra. Oferujemy najwyższe ceny skupu złota oraz srebra na terenie woj. lubuskiego. Niezależnie od tego czy posiadacie Państwo używaną czy nową biżuterię złotą, srebrną monety, sztabki, złom złota lub też inne kosztowności jak np. perły, brylanty zapraszamy do NAS !

 

Firma nasza specjalizuje się w sprzedaży telefonów komórkowych i RTV.
W branży tej działamy na rynku od ponad 15 lat roku i przez ten okres zyskaliśmy sobie miano najlepszego punktu sprzedaży z telefonami komórkowymi oraz sprzętem RTV, zarówno w Gorzowie Wlkp. jak i na terenie całego woj.lubuskiego. W ciągłej sprzedaży posiadamy ok. 500 telefonów komórkowych.

Serwisujemy 99 % telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Usuwamy także blokady simlock i wgrywamy polskie menu, aktualizujemy oprogramowanie typu Android, Windows, Symbian. Dzięki dużemu magazynowi części zamiennych większość napraw wykonujemy na poczekaniu, skomplikowane naprawy, np. wymagające lutowania BGA zazwyczaj na drugi dzień roboczy, w wyjątkowych przypadkach, kiedy wymagane jest zamówienie nietypowych części, okres naprawy może wydłużyć się.

 

Prowadzimy skup oraz sprzedaż nowych oraz używanych laptopów wszystkich producentów. W ciągłej sprzedaży posiadamy laptopy nowe oraz używane takich marek jak Acer, Asus, Dell, HP, Fujitsu Siemens, Toshiba, Samsung, Lenovo, Sony. W sprzedaży posiadamy również produkty firmy Apple – macbooki, airbooki itp.

 

 

                                                                                                                                                                                   ZAPRASZAMY !!!