Dlaczego my ?

Nasza firma powstala w 1989 roku, będąca jako pierwsza tego typu na terenie byłego woj.gorzowskiego, a obecnie lubuskiego.

Działając na rynku już ponad 23 lata zdobyliśmy niezbędne, a zarazem i ogromne doświadczenie pozwalające nam obsłużyć naszych klientów w sposób profesjonalny, a przede wszystkim uczciwy i rzetelny.

Cieszymy się zaufaniem wielu osób, które skorzystały z naszych usług. Od 19 lat nasz firma jest w pełni skomputeryzowana co pozwala nam na szybką obsługę naszych i jak i przyszłych klientów.Postępujemy zgodnie z literą prawa oraz kierujemy się fundamentalnymi zasadami, tj. : uczciwością, rzetelnością, a nade wszystko bezpieczeństwem transakcji i ich dyskrecją. Zdobyte wieloletnie doświadczenie( 1989-2012) pozwala nam podejść do klienta w sposób bardzo elastyczny, oferując przy tym przejrzyste warunki współpracy do wglądu m.in. w naszym regulaminie.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, nie działamy schematycznie, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania.