Kim jesteśmy ?

Nasza firma powstala w 1989 roku, będąca jako pierwsza tego typu na terenie byłego woj.gorzowskiego, a obecnie lubuskiego.

Działając na rynku już ponad 23 lata zdobyliśmy niezbędne, a zarazem i ogromne doświadczenie pozwalające nam obsłużyć naszych klientów w sposób profesjonalny, a przede wszystkim uczciwy i rzetelny.

Cieszymy się zaufaniem wielu osób, które skorzystały z naszych usług. Nasza firma jest w pełni skomputeryzowana co pozwala nam na szybką obsługę naszych i jak i przyszłych klientów.

 

Stawiamy na jakość usług !
Zapewniamy Państwu pełen komfort zawieranych transakcji, gotówkę w specjalnych kabinach kasowych pozwalających czuć się intymnie i bezpiecznie. Posiadamy 3 stanowiska obsługi, każdy klient obsługiwany jest szybko i w sposób kompetentny.Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam rzeczy !Przedmioty mniejszych gabarytów takie jakie biżuteria, telefony, sprzęt RTV itp. są przechowywane  w magazynach. Pojazdy samochodowe, motocykle, rowery oraz przedmioty o znacznych gabarytach jak np. piłyu łańcuchowe, szlifierki itd. są zabezpieczone pod pełnym monitoringiem na terenie naszej firmy.Posiadamy na terenie naszej firmy własny parking strzeżony oraz garaże, każdy samochód, motocykl lub inny pojazd samochodowy jest w zabezpieczony na czas trwania umowy .
Zapraszamy !!!