Skup-sprzedaż złota, srebra

skup srebra Gorzów WielkopolskiSkup złota Gorzów to hasło jakie szukają klienci i które jest kojarzone z  naszą firmą od ponad 20 lat. Wiele lat doświadczenia, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę w zakresie: skupu złota, srebra. Oferujemy najwyższe ceny skupu złota oraz srebra na terenie woj. lubuskiego. Niezależnie od tego czy posiadacie Państwo używaną czy nową biżuterię złotą, srebrną, monety, sztabki, złom złota lub też inne kosztowności, jak np. perły, brylanty, zapraszamy do NAS! Skup złota w Gorzowie przy ul. Pocztowej 11 oraz Chodkiewicza 11 to najlepsza oferta.

skup złota Gorzów

Zapewniamy dyskretną obsługę. Tylko u nas możecie Państwo sprzedać swoje złoto i srebro korzystając z zapewniających całkowitą intymność i bezpieczeństwo transakcji kabin kasowych. Nasz personel obsłuży Państwa w sposób miły, przyjemny, a przede wszystkim profesjonalny. Prowadząc działalność gospodarczą postępujemy zawsze zgodnie z literą prawa, przestrzegamy zasad etyki oraz solidnego podejścia do naszych klientów. Skup złota w Gorzowie, a konkretnie w naszej firmie to ponad 20 lat tradycji. Zapraszamy!!!

Jesteśmy elastyczni, dlatego też pracujemy również po godzinach pracy. Wystarczy kontakt z nami i w każdej chwili (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) możemy dokonać transakcji w naszej firmie zapewniając Państwu natychmiastową wypłatę gotówki.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Punkt skupu złota w Gorzowie – PUH SEZAM

Aktualny cennik skupu monet