Skup-sprzedaż tel. komórkowych

Firma nasza specjalizuje się w sprzedaży oraz skupie telefonów komórkowych i RTV na terenie Gorzowa Wlkp. Działamy na rynku gorzowskim  od ponad 15 lat  i przez ten okres zyskaliśmy sobie miano najlepszego punktu sprzedaży z telefonami komórkowymi oraz sprzętem RTV, zarówno w Gorzowie Wlkp. jak i na terenie całego woj.lubuskiego. W ciągłej sprzedaży posiadamy ok. 500 telefonów komórkowych. Skup-sprzedaż  telefonów w PUH Sezam  to najlepszy i zarazem największy tego typu punkt w mieście.

Skup telefonów Gorzów

15 lat doświadczenia w branży GSM oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że klienci powracają do nas. Nasza dewiza to  profesjonalna sprzedaż telefonów oraz zadowolony klient, można tez u nas  zamienić praktycznie każdy telefon komórkowy, niezależnie do tego czy był zakupiony w Polsce, czy zagranicą, kupujemy także telefony bez polskiego menu oraz z simlockami na zachodnie sieci. Sprzedaż telefonów w naszej firmie to punkt z  ogromnym  doświadczeniem w branży GSM oraz dużym wyborem telefonów, dlatego polecamy Państwu nasz punkt. Zapraszamy, ul. Pocztowa 11

 

Skup telefonów komórkowych Gorzów Wlkp

 

W razie pytań zawsze służymy pomocą, można do nas  napisać maila wypełniając formularz na podstronie Kontakt lub też zadzwonić na jeden z podanych numerów. Temat telefonów komórkowych jest bardzo szeroki,  dlatego też chętnie odpowiemy na każde zadane nam pytanie.

 

 

Skup telefonów Gorzów

Zapraszamy Państwa do naszej filii przy ul. Pocztowej 11 w ścisłym centrum miasta.