Perferendis rendae fugia rchite beatae repderit vitae recaae debitis ae facere quidem animi placeat mentur at vltib uod numm partur libero tum.

Dlaczego my ?

Home Dlaczego my ?
Nasza firma

Ponad 20 lat działalności

Ponad 20 lat działalności, pełna dyskrecja oraz bezpieczeństwo zastawu, najniższe opłaty , a przede wszystkim zadowolenie klientów. Lombard SEZAM w Gorzowie Wlkp. to komfort w zawieraniu transakcji. Pewna i stabilna firma. Zapraszamy !

Nasz cel

Pierwszy lombard w Gorzowie powstał na początku lat 90-tych. To właśnie nasz lombard, rozwijany przez lata aż po dzień dzisiejszy. Cały czas staramy się podwyższać jakość usług i zaoferować nowym jak i obecnym klientom najwyższą jakość usług. Lombard Gorzów to hasło jakie najczęściej kojarzy się klientom z naszym lombardem. Zapraszamy do nas.

Najniższe opłaty w Gorzowie Wlkp.

Od samego początku naszej działalności, sięgającej lat 90-tych, stosujemy najniższe oprocentowanie. Brak opłat wstępnych, brak  kosztów dodatkowych, wszystko to powoduje, iż klient u nas płaci za umówiony okres zdecydowanie mniej niż w innych firmach. Sprawdź niżej kalkulator opłat i przekonaj się, że warto skorzystać z naszych usług.

7200

Stałych klientów

10000+

umów rocznie

1000+

wyrobów ze złota i srebra

500

telefonów do wyboru

Nasza specjalizacja

Skup-sprzedaż złota i srebra, elektronika użytkowa, sprzęt techniczny, pojazdy, antyki oraz wiele, wiele innych. Jeżeli masz coś co chciałbyś sprzedać lub zastawić, a nie jesteś pewien czy będzie to możliwe to zadzwoń lub napisz do nas .
Skup metali szlachetnych, telefonów, laptopów
99%
Sprzedaż biżuterii
91%
Sprzedaż telefonów
89%
Serwis telefonów
85%
Usługi i doświadczenie

Dlaczego Sezam?

To pytanie zadaje sobie wiele osób szukających lombardu w Gorzowie. Działamy na rynku gorzowskim prawie ćwierć wieku… Czas, jaki poświeciliśmy na rozwój firmy,  zaowocował tym, iż jesteśmy kojarzeni z firmą o ugruntowanej pozycji oraz rzetelnej i uczciwej obsłudze. Każdego dnia staramy się dalej rozwijać. Dla wygody naszych zamiejscowych klientów uruchomiliśmy ostatnio platformę skupu złota online. Bez wychodzenia z domu można sprzedać metale na  www.sezamgold.pl 

Obsługa w sieci

3 stanowiska połączone w sieci gwarantują szybką i efektywną obsługę

Najniższe koszty

U nas zapłacisz najmniej. Dzięki wieloletniej pracy możemy zaoferować najbardziej korzystne warunki

20+ lat pracy

Dziękujemy Państwu za zaufanie
  • karta stałego klienta
  • brak odsetek karnych
  • umowa na 38 dni
  • najniższe opłaty

Bezpieczeństwo zastawu

Własny, zadaszony parking strzeżony, całodobowy monitoring, magazyny

Największy wybór

Oferujemy największy wybór biżuterii, telefonów oraz laptopów. W naszej ofercie znajdziesz również sprzęt rtv, tech .
Pytania i odpowiedzi

Warto przeczytać

Sprawdź pytania naszych klientów i odpowiedzi. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze staramy się uprościć formalności do minimum. Dzięki w pełni skomputeryzowanemu systemowi odbywa się to szybko, bez zawiłych umów. Zawsze służymy radą i pomocą.

  • Osoba zawierająca umowę  musi być pełnoletnia, posiadać dokument ze zdjęciem
  • Umowy zawierane są na okres nie dłuższy niż 2 miesiące. Istnieje jednak możliwość jej  przedłużenia i  uzgodnienia innego terminu odbioru zastawu.
  • Oferujemy NAJNIŻSZE koszty pożyczki. Przykładowo od 100 zł na miesiąc zapłacisz 10 zł . Nie pobieramy opłat karnych za zwłokę w spłacie gotówki. Chcesz poznać dokładne koszty od różnych kwot? Sprawdź tabelę opłat TUTAJ 

Tak, płacisz tylko za tyle dni, ile faktycznie wykorzystałeś, czyli jeśli umowa jest zawarta na 1 miesiąc, a przyjdziesz po 2 tygodniach to płacisz tylko za 2 tygodnie.

Cena skupu złota zależy od wielu czynników, m.in od kursu na Giełdzie Londyńskiej oraz od kursu walut. Zmienia się co parę minut. Dlatego, jeśli chcesz wiedzieć jaka jest aktualna cena skupu sprawdź TUTAJ

W lombardzie Sezam znajdują się specjalne kabiny kasowe, pozwalające na odosobnieniu podpisać umowę, wycenić biżuterię czy najzwczyajniej porozmawiać. Każdy z nas potrzebuje intymności i komfortowych warunków podczas załatwiania różnych spraw, po to własnie takie kabiny zostały zbudowane.

Lokata na pokolenia

Złoto inwestycyjne

Lombard Sezam w Gorzowie to również możliwość zakupu po atrakcyjnych cenach złota inwestycyjnego. W naszej ofercie znajdziesz sztabki z akredytacją LMBA, monety bulionowe złote i srebrne, biżuterię złotą z brylantami oraz złom złota. Posiadamy najlepsze na rynku spektrometry marki Fischer oraz Olympus, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzenia kruszców i wystawienia dokumentu potwierdzającego zawartość czystego złota ( fine gold) w danym wyrobie. 

Sztabki
złote i srebrne z certyfikatem LMBA
Monety
Monety bulionowe i numizmaty
Biżuteria
Duży wybór, również z brylantami
Złom metali
Złoto, srebro, pallad, platyna