Perferendis rendae fugia rchite beatae repderit vitae recaae debitis ae facere quidem animi placeat mentur at vltib uod numm partur libero tum.

Przenieś do nas zastaw

Home Simlock Przenieś do nas zastaw

Na czym polega przeniesienie zastawu do lombardu SEZAM?

Nasza oferta kierowana jest do osób korzystających z usług lombardowych w innych firmach. Oferujemy obniżenie stawki o połowę. Zatem jeśli u kogoś płaciłeś np. 20 zł miesięcznie to u nas od tej samej kwoty zapłacisz tylko 10 zł . Staramy się podwyższać jakość usług, dlatego wprowadziliśmi własnie tą ofertę. Jest to nowość na rynku i niesie za sobą bardzo duże korzyści dla klientów. NIE PRZEPŁACAJ i przyjdź do nas. Zapraszamy! Tutaj możesz sprawdzić ile dokładnie zapłacisz- KALKULATOR

Co zyskasz dodatkowo?

Lombard Sezam jako jedny lombard w Gorzowie stosuje stałe rabaty dla wszystkich klientów.

Stały rabat

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjny rabat procentowy oraz zniżkę na zakupione u nas towary.

Najniższe opłaty w Gorzowie

Jako jedyni w Gorzowie oferujemy najniższe opłaty . Sprawdz kalkulator opłat.

Kalkulator

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta pozwala uzyskać preferncyjne warunki przy zawieranych umowach oraz zakupie towaru

Umowa aż na 38 dni !

Umowę zawieramy na korzystnych warunkach z terminem 31 dni. Dodatkowo czekamy 7 dni po terminie bez odsetek karnych. Masz zatem 38 dni na decyzję co zrobisz dalej...
WAŻNE ! Przy zawarciu pierwszej umowy każdy klient na start otrzymuje preferencyjne warunki , np. za miesiąc zapłaci : od 100 zł - 10 zł, od 200 zł - 20 zł, 500zł - 50 zł itd. Mamy najtaniej w Gorzowie!
  • Ochrona zastawu
  • Czekamy na Ciebie
  • Mamy najtaniej!

Nasza firma jest pod stałodobowym monitoringiem dwóch firm ochroniarskich. Dla bezpieczeństwa zastawów o większych gabarytach jak sprzęt budowlany czy samochody,  posiadamy magazyny oraz odpowiedni, zadaszony parkin strzeżony

Lombard Sezam to przede wszystkim gwarancja dbałości o klienta. Spóźnisz się z odbiorem 1, 2 czy 7  dni? Nie ma problemu, zaczekamy. Jeżeli trzeba to wydłużymy Ci termin odbioru lub przedłużenia  o  14 dni lub więcej. Ponadto umowy zawierane są na ponad miesiąc czasu co zwiększa komfort dla klienta. 

Aby przekonać się ile zapłacisz u nas i że nasza oferta jest najlepsza, sprawdź KALKULATOR opłat. Następnie przeanalizuj ile płaciłeś w innych firmach od tej samej kwoty. Przekonasz się, że warto przyjść do nas. Zyskasz bardzo wiele.  

Masz pytanie? Zadzwoń!

601 775 146

[email protected]

SKUP ZŁOTA

Chciałbyś sprzedać złoto, srebro, biżuterię z kamieniami szlachetnymi ? Zapraszamy na nasz autorski portal skupu złota online!
Wyceń swoje złoto