Perferendis rendae fugia rchite beatae repderit vitae recaae debitis ae facere quidem animi placeat mentur at vltib uod numm partur libero tum.

Pożyczki pod zastaw

Home Pożyczki pod zastaw
Wybierz lombard polecany przez setki klientów

Lombard SEZAM

Lombard Sezam w Gorzowie Wlkp. to ponad 20 lat doświadczenia, tradycji, a nade wszystko uczciwości wobec klienta.  Działając na rynku przez wiele lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam obsłużyć naszych klientów w sposób profesjonalny. Nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług. Od 1993 roku nasza firma jest w pełni skomputeryzowana, co usprawnia i znacznie przyspiesza obsługę klientów. Lombard Sezam w Gorzowie to firma gdzie możecie Państwo  w dogodnych godzinach uzyskać gotówkę czy też np. sprzedać złoto. Jesteśmy rzetelni, cieszymy się zaufaniem wielu osób, które skorzystały z naszych usług.

Zobacz co możesz u nas zastawić

Złoto
Przyjmujemy złoto i srebro w każdej postaci: pierścionki, obrączki, sygnety, łańcuszki, bransoletki, broszki. Również sztabki, monety, sztućce, odpady i wiele innych.
Elektronika
Telefony komórkowe, tablety, laptopy, komputery, konsole, aparaty fotograficzne, obiektywy, nawigacje GPS, dyktafony cyfrowe i wiele innych urządzeń elektronicznych.
Pojazdy
Samochody ( osobowe, busy ) motocykle, skutery, rowery ( również elektryczne) i inne pojazdy jak np. quady
Telefony
Przyjmujemy pod zastaw telefony komórkowe, od starszych modeli po najnowsze. Również zablokowane lub uszkodzone.
Laptopy
Można u nas zastawić i kupić laptopy nowe i używane, zarówno z systemem Windows jak i iOS. Każdy laptop objęty jest gwarancją.
Sprzęt techniczny
Przyjmujemy pod zastaw różnego rodzaju sprzęt techniczny, typu wkrętarki, wiertarki, młoty udarowe,, piły, kosiarki i wiele innych.
Posiadasz coś innego, nietypowego i chciałbyś zastawić ? Zadzwoń do nas lub wyślij maila i dodaj w załączniku zdjęcie. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

Monitoring, ochrona i własny parking strzeżony

Gotówka od ręki

Zastaw klienta w naszej firmie jest szczególnie chroniony. Czasem są to pamiątki, czasem wartościowa biżuteria czy też sprzęt techniczny, samochód, motocykl, rower  itd. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo zastawu, dlatego też stosujemy szereg środków do ochrony wartościowych rzeczy klienta. W momencie przyjęcia zastawu i podpisaniu stosownej umowy, klient otrzymuje gotówkę w przeciągu 5 minut,

Content Writing
Perferendis repudadae fugia rchitecto beatae reederit vitae redae aer debitis facere quidem animi plact areuo.
Read More
Zadowolony klient

Co o nas mówią....

W razie pytań zawsze służymy pomocą, można do nas  napisać maila wypełniając formularz na podstronie Kontakt lub też zadzwonić na jeden z podanych numerów. Temat telefonów komórkowych jest bardzo szeroki,  dlatego też chętnie odpowiemy na każde zadane nam pytanie;

Przeczytaj opinie o nas w google. Jesteśmy rzetelni i uczciwi.