Co można kupić w lombardzie?

Warto mieć świadomość, że Lombard Gorzów może mieć nieco inną ofertę, niż konkurencyjny punkt tego typu zlokalizowany w zupełnie innym regionie kraju. Są oczywiście produkty, które cieszą się największą popularnością i te można kupić lub zastawić praktycznie w każdym lombardzie. Co w związku z tym najczęściej proponują tego typu punkty?

Złoto i srebro pod różnymi postaciami

Skup złota Gorzów to miejsce, w którym możemy kupić lub zastawić biżuterię, zarówno nową jak i używaną, w tym perły, czy brylanty. Ponadto w takim punkcie dużym powodzeniem cieszą się złote i srebrne monety, złote sztabki, jak i wiele innych kosztowności, które są wykonane albo ze złota, albo ze srebra.

Telefony komórkowe do wyboru do koloru wraz z serwisem

Jeśli poszukujemy w miarę nowego i niedrogiego modelu telefonu, warto wybrać lombard zlokalizowany w Gorzowie. W tym miejscu uda nam się wybrać komórkę spośród blisko pięciuset dostępnych modeli, co sprawia, że jest to największy punkt z telefonami komórkowymi w tym mieście. W ofercie znajdują się modele, które mogą nie mieć polskiego menu, czy takie, które są z simlockiem.

Dla przedstawiciela sklepu zakup takiego smartfona to nie problem, ponieważ od razu można również skorzystać z serwisu, który umożliwia pozbycie się tych niedogodności, by telefon doskonale sprawdzał się w codziennym użytkowaniu. Istnieje również możliwość wgranie aktualnego oprogramowania, jak też wykonanie skomplikowanej naprawy. Wszelkie prace tego typu odbywają się wyłącznie przy użyciu dedykowanych narzędzi, które nie uszkadzają telefonu.

Skup i sprzedaż laptopów

W lombardzie, który znajduje się w Gorzowie, można również bez problemu zaopatrzyć się w różnego rodzaju komputery i laptopy. Do wyboru są zarówno nowe jak i używane modele najpopularniejszych marek, takich jak: Acer, Asus, Dell, HP, Fujitsu Siemens, Toshiba, Samsung, Lenovo, Sony, czy Apple. Przed zakupem można dokładnie obejrzeć wybrany komputer, podłączyć i sprawdzić, czy wszystko działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Samochody dostępne w lombardzie

Lombard Gorzów oferuje również usługę przyjęcia samochodów i motocykli. Warto wziąć pod uwagę taki punkt zarówno wtedy, gdy szukamy jakiegoś auta lub motocykla, ale przede wszystkim kiedy potrzebujemy pilnie gotówki. Transkacja odbywa się bardzo szybko i bez większych formalności. Przyjmowane są pojazdy różnych marek. Istotną kwestią jest to, że auta sa garażowane i nie stoją pod tzw. „chmurką” .