Jakie są koszty w lombardzie.

Nagle potrzebujesz duży zastrzyk dodatkowej gotówki? Nie masz możliwości pozyskania jej od którejś z bliskich Ci osób? Nie chcesz korzystać z ofert banków ani innych instytucji finansowych? Jesteś mieszkańcem Gorzowa lub jego okolic? Szukasz dobrego i sprawdzonego lombardu, który dobrze traktuje swoich klientów? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się właśnie z tym tekstem. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Lombard Gorzów

Jest to obecnie najtańszy lombard, który możesz wybrać w całym województwie lubuskim. Jest on bardzo dobrze nastawiony dla swoich klientów, oferuje bardzo niskie stawki w przypadku zastawiania różnych produktów. Jest to istotne z punktu widzenia klineta , gdyż w pododbnych firmach opłaty są często dwukrotnie wyższe. W punkcie tym jest również Skup złota Gorzów, gdzie biżuteria i inne złote detale są bardzo rzetelnie wyceniane. Aktualny cennik skupu złota można sprawdzić w dowolnej chwili na stronie internetowej lombardu. Umowa podpisywana z klientem jest w 100 procentach transparentna oraz zgodna z polskim prawem. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów, gwiazdek itp,

Jeśli chodzi o gotówkę to wypłacana jest od ręki, max. w 5 minut, czas ten bowiem jest potrzebny na sprawdzenie zastawu, kotrym może być np. telefon bądź złoto .