Gdzie spieniężyć wartościowe, ale nietypowe przedmioty

Mało osób wie, że w lombardzie możemy sprzedać niemal wszystko co ma jakąś wartość. Lombardy w Gorzowie bardzo szybko zrobią nam wycenę konkretnego przedmiotu i od ręki otrzymamy za niego potrzebną gotówkę. Nie stracimy dzięki temu czasu, jaki musielibyśmy przeznaczyć na poszukiwanie klienta, który kupiłby od nas ową rzecz. Jest to szczególnie cenne, kiedy gotówki potrzebujemy natychmiast, a nawet na kredyt w banku musielibyśmy czekać.

Jakie przedmioty możemy spieniężyć w lombardzie

Lombard Gorzów jest firmą, która kupi od nas niemal wszystko co ma wartość. Możemy tam nie tylko sprzedać takie rzeczy jak nieużywany przez nas telefon komórkowy czy artykuły gospodarstwa domowego czy RTV, ale także i biżuterie czy różnego rodzaju rzeczy kolekcjonerskie. Wszystko co ma wartość może zostać tam sprzedane i my zyskamy potrzebną nam gotówkę, a lombard przedmioty, którymi być może ktoś byłby zainteresowany.

Musimy jednak pamiętać, że sprzedając jakąś rzecz w lombardzie to musimy przyjść z dowodem osobistym, który wykluczy możliwość kradzionych rzeczy. Nikt bowiem nie podpisze się pod tym, że sprzedaje rzecz, która została komuś zabrana. W ten sposób, kiedy kupujemy rzecz w lombardzie to mamy pewność, że nie jest ona kradziona i jest w pełni bezpieczna. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, bo możemy iść do lombardu także jako klienci, chcący coś kupić, a nie tylko coś sprzedać. W tej sytuacji z pewnością nie chcielibyśmy żeby w nasze ręce trafiła rzecz, która została zabrana komuś innemu i być może jest zgłoszona na policji.